W zakładce Informacje dla uczniów, rodziców umieszczony jest nowy druk oświadczenia o wypłatę stypendium za wyniki w nauce.
UWAGA!!!
DLA CHWAŁY BOHATERÓW STYCZNIA 1863 ROKU…
XVII Regionalny Marsz Szlakiem Powstania Styczniowego - 10.02.2019r.
Świadectwo nowoczesnego patriotyzmu dali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wandy Malczewskiej w Parznie podczas XIX Regionalnego Marszu Powstańców Styczniowych, który odbył się 10 lutego.
Marsz rozpoczął się Mszą św. w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie. Zebrani modlili się w intencji bohaterów walk o niepodległość Ojczyzny. Następnie zebrano się w krypcie Wandy Malczewskiej, gdzie w modlitwie dziękowano Bogu za heroiczność cnót Sługi Bożej. Wanda Malczewska (1822-1896) – „opiekunka ludu wiejskiego, świętością i łaskami słynąca mistyczka i wizjonerka, chluba i nadzieja tej ziemi” - pomagała rannym powstańcom, żarliwie modliła się za poległych w obronie wiary i Ojczyzny. Co roku, zgodnie z tradycją, złożono kwiaty na grobie Sługi Bożej od uczestników Marszu.
Po uroczystości w kościele uformowała się przed świątynią kolumna Marszu. Trasa wiodła przez Groblę, Kluki i Kaszewice aż do Kurnosa. W czasie przystanków przygotowano dla wszystkich ciepłe posiłki.
Długość całej trasy wyniosła około 14 km.
Izabella Przybyła
UWAGA!!!
W zakładce INFORMACJE DLA UCZNIÓW, RODZICÓW umieszczone są dokumenty dotyczące rekrutacji do OP i kl. I na rok szk. 2019/2020.
ZABAWA CHOINKOWA
25 stycznia 2018r w naszej szkole dla wszystkich uczniów odbyła się zabawa choinkowa, która rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klasy 6 oraz kolegi z klasy 7. Po części artystycznej rozpoczęła się wspólna zabawa taneczna dla klas 0-IV, w przerwach odbywały się konkursy. Symboliczne nagrody za udział w konkursach ufundowała Rada Rodziców.
Na zakończenie wszyscy uczestnicy zabawy choinkowej otrzymali lizaki.
Po posiłku regeneracyjnym oraz krótkiej chwili przerwy wszyscy uczniowie szkoły zebrali się na sali i wspólnie powitali Mikołaja, który wręczył dzieciom prezenty.
Następnie odbyła się II część zabawy choinkowej w której uczestniczyli uczniowie klas starszych V-VIII. Pomiędzy wspólnymi tańcami dla starszych uczniów również odbyły się konkursy. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody.
Wśród uczestników zabawy choinkowej była również Pani Renata Kaczmarkiewicz -Wójt Gminny Kluki, która aktywnie włączyła się we wspólną zabawę.
Szczególne podziękowania kieruję do współorganizatorów zabawy choinkowej, naszej Rady Rodziców za zaangażowanie w organizację.
Organizator:
mgr Katarzyna Kowalczyk
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
22 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni gości licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich ukochanych wnucząt. Uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny. Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Izabella Przybyła oraz uczniowie klasy III Kinga i Oliwier. Występy rozpoczęło przedstawienie pt. „Rzepka” w wykonaniu przedszkolaków i klasy I. Najmłodsi artyści specjalnie dla dziadków pięknie zaśpiewali piosenkę „Babcia od bajek, dziadek od zagadek”. Następnie uczniowie klasy II zaprezentowali skecz „Dziadkowie” i wiersz pt. „Kwiaty dla dziadka”. Klasa III przygotowała scenkę pt. „Babcia i dziadek”, zatańczyła rock and roll'a oraz wystąpiła we współczesnej interpretacji bajki „Czerwony Kapturek”. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci wykonały piosenkę „Kiedy babcia z dziadkiem byli mali” i wręczyły ukochanym babciom i dziadkom upominki. Po części artystycznej goście udali się na słodki poczęstunek.
Dzień Babci i Dziadka był bardzo udany, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach gości i gromkie brawa dla małych artystów.
Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Laurka dla Babci i Dziadka”
22 stycznia 2019 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Laurka dla Babci i Dziadka”. Na konkurs wpłynęło 30 prac w 3 kategoriach:
- w kategorii I (oddział przedszkolny) prace złożyli:
- Szczepanik Barbara
- Rózik Lena
- Rózik Zofia
- Jędryka Eliza
- Majdan Julia
- Kowalczyk Marek
- Turek Filip
- Kaczmarek Gabriela
- Pieczara Filip
- Jelonek Daria
- Studzińska Magdalena
- Studziński Kacper
- Kamecka Kalina
- w kategorii II (klasy I – II) prace oddali:
- Łukomska Oliwia
- Włodarczyk Oliwia
- Bininda Mateusz
- Szczepanik Anna
- Karpiński Szymon
- Turek Maciej
- Binkowski Adrian
- Bednarek Natalia
- Kamecka Nadia
- Pająk Anna
- w kategorii III (klasa III) prace wykonali:
- Majdan Oliwier
- Frąckiewicz Patrycja
- Wieruszewska Agata
- Kowalczyk Kinga
- Wider Maja
- Strzelczyk Julia
- Słaba Julia
Komisja Konkursowa w składzie: dyrektor szkoły p. Izabella Przybyła, p. Wioletta Drzewosz, p. Aleksandra Bochman dokonała oceny nadesłanych prac.
Decyzją Komisji Konkursowej laureatami zostali:
w kategorii I (oddział przedszkolny):
I miejsce – Filip Pieczara
II miejsce – Eliza Jędryka
III miejsce – Julia Majdan
w kategorii II (klasy I - II):
I miejsce – Mateusz Bininda
II miejsce – Maciej Turek
III miejsce – Anna Pająk
w kategorii III (klasa III):
I miejsce – Maja Wider
II miejsce – Kinga Kowalczyk
III miejsce – Julia Słaba
Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Organizatorzy:
Magdalena Kozioł, Ewelina Bartłomiejczyk
WOŚP
13 stycznia bieżącego roku pięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w akcji WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Wolontariuszami zostali: Julia Andrzejczyk, Lilia Binkowska, Olga Cisowska, Justyna Papuga i Piotr Frąckiewicz. Przez cały tydzień poprzedzający akcję w naszej szkole była puszka stacjonarna WOŚP. Cała społeczność naszej szkoły włączyła się do udziału w akcji.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć to przedsięwzięcie.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce rodziców naszych uczniów, dzięki którym uczniowie mogli wykazać swoje zaangażowanie w pomaganie potrzebującym!
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Marzena Cisowska
Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców na zabawę choinkową,
która odbędzie się 25 stycznia 2019r. dla:
· klas 0-IV od godz. 9: 00 do 12:30
· klas V-VIII od godz.12:30 do 16:00
Program zabawy choinkowej dla klas 0-IV:
- 8:00-9:00- Zajęcia z wychowawcą.
- 9: 00- Rozpoczęcia zabawy choinkowej, częścią artystyczną.
- 9:30- Wspólna zabawa taneczna z konkursami.
- 11:45- Przerwa śniadaniowa, poczęstunek.
- 12:00- Powitanie Mikołaja.
- 12:30- Zakończenie klas 0-IV.
- 12:30-13:30- Zajęcia świetlicowe.
- 13:30- Odjazd autobusu klas 0-IV
Program zabawy choinkowej dla klas V-VIII:
- 8:00- 4 godziny lekcyjne zgodnie z planem lekcji.
- 11:45 - Przerwa śniadaniowa, poczęstunek.
- 12:00- Powitanie Mikołaja.
- 12:30- Rozpoczęcie zabawy choinkowej dla klas V-VIII.
- 16:00- Zakończenie zabawy choinkowej dla klas V-VIII, odjazd autobusu.
Zajęcia świetlicowe od godziny 13:30 odbywają się zgodnie z planem lekcji.
Zachęcamy dzieci do przebrania się w strój karnawałowy.
27. Finał WOŚP
13 stycznia 2019 r.
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE
Gramy dla dzieci małych i bez focha –
na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych
Szanowni Państwo
Uczniowie z naszej szkoły zostali wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym w naszej szkole od dnia dzisiejszego (08.01.2019r.) do piątku (11.01.2019r.) będzie puszka stacjonarna WOŚP. Każdego dnia można wziąć udział w akcji charytatywnej i wesprzeć pewną kwotą tę akcję. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
W niedzielę 13 stycznia nasi uczniowie będą również uczestnikami tej akcji. Będzie można ich spotkać w Parznie. Gorąco zapraszamy do wspierania tej akcji.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Marzena Cisowska
UWAGA!!!
W zakładce Konkursy umieszczony jest regulamin szkolnego konkursu plastycznego „Laurka dla Babci i Dziadka”.
UWAGA!!!
W dniu 3 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie trójek i dwójek klasowych z dyrektorem w sprawie choinki szkolnej.
JEST TAKI DZIEŃ...
„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.
W tym roku szkolnym w świąteczną atmosferę wprowadzili nas kolędą „Wśród nocnej ciszy” uczniowie klasy V, VI i VII, którzy pod opieką wychowawców przygotowali przedstawienie jasełkowe. Zaprezentowali je 21 grudnia, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.
Po występie świąteczne życzenia złożyli wszystkim uczestnikom uroczystości - Pani dyrektor Izabella Przybyła, ksiądz proboszcz Jan Cholewa, Pani Wójt Renata Kaczmarkiewicz oraz Przewodniczący Rady Gminy Łukasz Jędrzejczak.
Wioletta Drzewosz
Katarzyna Kowalczyk
Anna Witkowska
JASEŁKA DLA MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA PARZNO
„Wśród nocnej ciszy, głos się rozchodzi…”
16 grudnia 2018r uczniowie naszej szkoły z klasy V, VI, VII zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu jasełkowym podczas Wigilii zorganizowanej dla wszystkich mieszkańców sołectwa Parzno.
W spotkaniu Jasełkowym uczestniczyła Pani Renata Kaczmarkiewicz - Wójt Gminy Kluki, Radni Rady Gminy Kluki, Ks. Jan Cholewa - Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie, Pani Izabella Przybyła - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wandy Malczewskiej w Parznie, mieszkańcy sołectwa, uczniowie oraz rodzice.
Po zakończonym występie uczniowie otrzymali od Pani Sołtys prezenty oraz zasiedli do wspólnej Wigilii. Organizatorem uroczystości była Pani Dorota Rogut - Sołtys Sołectwa Parzno.
Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych wychowanków z klasy V, VI, VII za aktywne włączenie się w przygotowania do występu dzieci oraz do Pani Sołtys Doroty Rogut za wspaniałą współpracę.
Organizatorki: Wioletta Drzewosz, Katarzyna Kowalczyk, Anna Witkowska
Szkolny Konkurs „Lampion Bożonarodzeniowy”
W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły w następujących kategoriach:
I kat. uczniowie z oddziału przedszkolnego z rodzicami bądź dziadkami;
II kat. uczniowie z klas I,II,III;
III kat. uczniowie z klas IV,V,VI;
IV kat. uczniowie z klas VII,VIII.
Uczestnicy konkursu wykonali 1 pracę przestrzenną.
Na konkurs, który trwał od końca listopada do 14 grudnia 2018r. wpłynęło 50 prac.
W I kategorii (kl.0) prace oddali:
- Jelonek Daria
- Turek Filip
- Kamecka Kalina
- Jędryka Eliza
- Studzińska Magdalena
- Studziński Kacper
- Rózik Lena
- Majdan Julia
- Gorzelak Grzegorz
- Kaczmarek Gabriela
- Cichuta Piotr
W II kategorii (kl.I-III) prace oddali:
- Binkowski Adrian I kl.
- Karpiński Szymon kl.I
- Lipiński Filip kl.I
- Łukomska Oliwia kl.I
- Bednarek Natalia kl.I
- Kamecka Nadia kl. I
- Pająk Anna kl.I
- Stopiński Wiktor kl.II
- Turek Maciej kl. II
- Bininda Mateusz kl.II
- Wider Maja kl. III
- Słaba Julia kl. III
- Wieruszewska Agata kl.III
- Kowalczyk Kinga kl. III
- Idzikowska Judyta kl. III
W III kategorii (kl. IV-VI) prace oddali:
- Zochniak Miłosz kl. IV
- Owczarek Karolina kl. IV
- Sosnowski Artur kl. IV
- Jelonek Kacper kl. IV
- Bartłomiejczyk Izabela kl. IV
- Krasowiak Wiktoria kl. IV
- Wieruszewska Marta kl. IV
- Binkowski Błażej kl. IV
- Pol Róża kl. IV
- Papuga Justyna kl. V
- Andrzejczyk Julia kl. V
- Lipińska Zuzanna kl. V
- Rózik Antoni kl. V
- Kowalczyk Jakub kl. V
- Zochniak Zuzanna kl. V
- Cisowska Olga kl. V
- Witkowski Paweł kl. V
- Słaba Karolina kl. VI
W kategorii III (kl. VII-VIII) prace oddali:
- Binkowska Natalia kl.VII
- Stopiński Szymon kl. VII
- Włodarczyk Bartosz kl. VII
- Bartczak Izabela kl. VII
- Bartczak Klaudia kl. VIII
- Bogacka Weronika kl. VIII
Oceny prac dokonało jury powołane przez Organizatora w składzie:
dyrektor szkoły p. Izabella Przybyła, p. Katarzyna Kowalczyk, p. Wioletta Drzewosz i przyznało wyróżnienia:
W kat. I wyróżnienia otrzymali:
Kalina Kamecka
Gabriela Kaczmarek
W kat. II wyróżnienia otrzymali:
Nadia Kamecka kl.I
Maja Wider kl. III
Filip Lipiński kl I
W kat. III wyróżnienia otrzymali:
Wiktoria Krasowiak kl. IV
Karolina Owczarek kl. IV
Julia Andrzejczyk kl. V
Zuzanna Lipińska kl. V
W kat. IV wyróżnienia otrzymali:
Bartosz Włodarczyk kl. VII
Szymon Stopiński kl. VII
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
Organizatorzy:
I.Sosnowska
M. Kozioł
SZKOLENIA DLA RODZICÓW:
W PORADNI PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ
W BEŁCHATOWIE
w roku szkolnym 2018/2019
Szkolenia odbywają się w siedzibie poradni.
Przyjmujemy zgłoszenia osobiste i telefoniczne.
tel. 44/632 28 74
Tematyka Szkoleń dla rodziców
1.Temat: Karać czy nagradzać? Skuteczne metody wpływania na zachowanie dzieci
Prowadzący: Monika Jasiulak, Magdalena Wieczorek – Pytlewska
Data: 28.01.2019r., godz. 14.00
2.Temat: Matematyka na wesoło – gry i zabawy stolikowe, planszowe, ruchowe
Prowadzący: Ewa Marszałek
Data: 5.02.2019r., godz. 15.30
3.Temat: Wspieranie zainteresowań i rozwoju zawodowego dziecka w starszym wieku szkolnym
Prowadzący: Edyta Zielińska
Data: 6.02.2019r., godz. 15.30
4.Temat: Moje dziecko jest niejadkiem – zabawy rozwijające zmysł smaku, węchu i dotyku
Prowadzący: Joanna Jaworska – Bielaś
data: 20.02.2019r., godz. 16.30
5. Temat: Deficyty poznawcze a funkcjonowanie dziecka
w szkole
Prowadzący: Beata Buczek – Fornal
Data: 14.03.2019r., godz. 16.00
6. Temat: Moje dziecko i rozwód – szkolenie dla rodziców będących w sytuacji rozwodu
Prowadzący: Joanna Pierszała – Kacprzak; Magdalena
Osińska
Data: 19.03.2019r., godz. 15.00
7.Temat: Rozwijanie kompetencji wychowawczych rodziców. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci.
Prowadzący: Małgorzata Gutknecht, Anna Waśkiewicz –Polityło
Data: 3.04.2019r., godz.16.00
8. Temat: Czynniki warunkujące osiąganie gotowości szkolnej
Prowadzący; Aldona Spocińska, Julita Pietrzko
Data: 5.04.2019r., godz. 15.30
9. Temat: Terapia ręki – pomoc dziecku przedszkolnemu
mającemu problem z małą motoryką
Prowadzący: Malwina Owczarek
Data: 16.04.2019r., godz. 15.00
10. Temat: Jak pomóc dziecku z wadą wymowy – istota, objawy i przyczyny zaburzeń komunikacji językowej u dzieci
Prowadzący: Aleksandra Wejman, Agata Rychlewska
Data: 26.04.2019r., godz. 15.00
MIKOŁAJKI W KLASIE III –IV
Klasy III i IV Mikołajki spędziły poza szkołą.
Wychowawcy: p. Małgorzata Kowalczyk i Aleksandra Bochman zorganizowały dzieciom wyjazd do Bełchatowa.
W kinie MCK uczniowie obejrzeli premierowy film pt. ,,CZARODZIEJKA LILI RATUJE ŚWIĘTA”.
Film był dobrą lekcją dla naszych wychowanków i dla nas dorosłych, mianowicie Czarodziejka Lili, główna bohaterka filmu, chcąc ukarać swojego młodszego braciszka postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta –legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecznych. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne polegają tylko na kupowaniu prezentów. Nie będziemy opisywały całej fabuły filmu, ale zachęcamy do jego obejrzenia, ponieważ nam dorosłym i dzieciom daje wiele do przemyślenia. Po projekcji filmu spotkaliśmy się z Mikołajem, który częstował dzieci słodyczami. Zrobiliśmy z nim pamiątkowe zdjęcie.
Następnie udaliśmy się do kabiny projekcyjnej. Pan Jacek, jeden z wielu pracowników kina w MCK, opowiedział dzieciom, co się znajduje w tym pomieszczeniu, pokazał urządzenia, dzięki którym oglądaliśmy film. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie oglądali taśmę filmową, która jest już historią kina. Chętnie odpowiadał zainteresowanym uczniom na pytania.
Ostatnim miejscem naszego mikołajkowego wyjazdu była Galeria Olimpia. Dzieci posiliły się w KFC, zrobiły małe zakupy, a na koniec pobytu w Galerii otrzymały prezent – niespodziankę od anonimowego sponsora.
Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
Wychowawcy bardzo dziękują pani Marcie Majdan – rodzicowi za pomoc w opiekowaniu się dziećmi podczas wyjazdu.
M. Kowalczyk i A. Bochman
"Miś - nasz przyjaciel nie od dziś"
29 listopada 2018 r. w naszej szkole zostały wręczone nagrody uczestnikom i laureatom Konkursu Literacko – Plastycznego „Miś – nasz przyjaciel nie od dziś”. W konkursie wzięło udział 40 uczniów.
Konkurs miał dwie odsłony:
- konkurs szkolny był adresowany dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz ich rodziców,
- konkurs gminny przeznaczony dla uczniow klas I- III i ich rodziców z terenu gminy Kluki.
Zadaniem uczestników było przygotowanie wiersza o misiu i zilustrowanie go: rodzic pisał wiersz, dziecko wykonywało ilustrację do utworu.
Konkurs gminny obejmował dwa etapy:
- I etap eliminacje szkolne,
- II etap eliminacje międzyszkolne.
26 listopada 2018 r. Komisja Konkursowa w składzie: p. dyr. Izabella Przybyła, p. Wioletta Drzewosz, p. Ewelina Bartłomiejczyk wyłoniła laureatów Szkolnego Konkursu Literacko – Plastycznego „Miś – nasz przyjaciel nie od dziś”:
I miejsce – Filip Pieczara z rodzicami Sylwią i Damianem;
II miejsce – Tomasz Kuligowski z mamą Justyną;
III miejsce – Julia Majdan z mamą Martą.
Pamiątkowe dyplomy za udział otrzymali:
- Kacper Studziński z mamą Anną;
- Magdalena Studzińska z mamą Anną;
- Kalina Kamecka z mamą Angeliką;
- Eliza Jędryka z mamą Agatą;
- Filip Turek z mamą Eweliną;
- Daria Jelonek z mamą Wiolettą;
- Barbara Szczepanik z mamą Justyną;
- Lena Rózik z mamą Agnieszką;
- Gabriela Kaczmarek z mamą Beatą.
W dniu 27 listopada 2018 r. Komisja Konkursowa w składzie: Izabella Przybyła – dyrektor Szkoły Podstawowej w Parznie, Anna Gabrysiak – nauczyciel w Szkole Podstawowej w Klukach, Agnieszka Brzeszczęska – nauczyciel w Szkole Podstawowej w Kaszewicach, Aleksandra Bochman – nauczyciel w Szkole Podstawowej w Parznie dokonała oceny konkursowych prac. Decyzją komisji laureatami zostali:
w kategorii I (klasy I):
I miejsce: Nadia Kamecka SP w Parznie z mamą Angeliką;
II miejsce: Szymon Karpiński SP w Parznie z mamą Joanną;
Natalia Bednarek SP w Parznie z mamą Mileną;
III miejsce: Oliwia Łukomska SP w Parznie z mamą Moniką;
w kategorii II (klasy II):
I miejsce: Aleksandra Zochniak SP w Kaszewicach z mamą Marią;
II miejsce: Mateusz Bininda SP w Parznie z mamą Eweliną;
Cyprian Kałuża – Kowalczyk SP w Parznie;
III miejsce: Hubert Mantyk SP w Kaszewicach z mamą Agnieszką;
Julia Banaszczyk SP w Klukach z mamą Magdaleną;
Maja Robak SP w Kaszewicach z mamą Anną;
w kategorii III (klasy III):
I miejsce: Maja Wider SP w Parznie z mamą Beatą;
II miejsce: Kinga Kowalczyk SP w Parznie z mamą Wiolettą;
III miejsce: Julia Strzelczyk SP w Parznie z tatą Rafałem;
Dyplomy za udział otrzymali:
1. Maja Kalisz SP w Kaszewicach z mamą Małgorzatą;
2. Bartłomiej Sopalak SP w Klukach z mamą Anną;
3. Hubert Nickiewicz SP w Klukach mamą Karoliną;
4. Izabela Nowicka SP w Klukach z mamą Beatą;
5. Piotr Sic SP w Kaszewicach z mamą Magdaleną;
6. Oliwier Majdan SP w Parznie z mamą Martą.
Ponadto przyznano dyplomy za udział w szkolnych eliminacjach gminnego konkursu „Miś – nasz przyjaciel nie od dziś”, które otrzymali:
1. Anna Szczepanik SP z mamą Justyną;
2. Adrian Binkowski SP z mamą Iwoną;
3. Anna Pająk SP z mamą Katarzyną;
4. Kordian Kałuża – Kowalczyk;
5. Wiktor Stopiński SP z mamą Anetą;
6. Julia Słaba SP z mamą Katarzyną;
7. Patrycja Frąckiewicz SP z tatą Krzysztofem;
8. Agata Wieruszewska SP z siostrą Martą;
9. Judyta Idzikowska SP z mamą Agnieszką.
Gratulujemy uczestnikom!!!
Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.
Sponsorami nagród byli: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. W. Malczewskiej w Parznie, ks. Jan Cholewa – proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie, ks. Rafał Dobrowolski – wikariusz tejże parafii, współwłaściciel firmy Auto – Serwis – Market w Bełchatowie oraz anonimowi sponsorzy.
W imieniu dzieci biorących udział w konkursie za otwarte serca BARDZO DZIĘKUJEMY!!!
Organizatorzy:
Małgorzata Kowalczyk, Ewelina Bartłomiejczyk
Uwaga!!! Zbieramy zakrętki!!!
W zakładce Konkursy umieszczony jest regulamin konkursu zbierania zakrętek.
Archiwum Aktualności